Najwyższa jakość

Nasze produkty jak również zakład produkcyjny posiadają liczne certyfikaty. Wśród nich znajdziemy m.in. HACCP, ISO 22000, GMP (Good Manufacturing Practice), certyfikat potwierdzający brak zawartości jodu w aldze spirulina oraz analiza mikrobiologiczna.

Patenty

Nasze badania i inwestycje pozwoliły nam na stworzenie naturalnych substancji. Jedną z nich jest Apogen – substancja skutecznie zapobiegająca infekcji i replikacji enterowirusa 71 oraz grupy A i B. Uzyskane dzięki naszej ciężkiej pracy patenty (w tym na rozerwaną ścianę komórkową chlorelli) są potwierdzeniem, że doskonalimy się, aby dostarczyć Państwu produkty jak najwyższej jakości.

Zaufanie

Zaufały nam miliony ludzi na całym świecie. Dlatego chcemy również w Polsce zdobyć Państwa zaufanie naszymi produktami najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że spełnimy pokładane w nas oczekiwania i będą Państwo zadowoleni z suplementów jakie oferujemy.

Pozycja Febico na świecie


nksp1

Hodowla

Na powierzchni 140 000 m2, w 60 stawach, w pięknym hrabstwie Ping-Tung na południu Tajwanu, nasza firma Febico hoduje najwyższej jakości mikroalgi.

Technologia

Dzięki nowoczesnej technologii, roczna zdolność produkcyjna jaką możemy osiągnąć to więcej niż 1000 ton mikroalg.

Misja

Misją Febico jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, tak aby zaspokoić potrzeby związane z odżywianiem, a także kosmetyczne czy medyczne.

Klienci

Nasi klienci znajdują się na całym świecie, a przede wszystkim w Japonii, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Naturalne środowisko uprawy


10269411_10152344030870310_3026759434886577623_n

Hodowla

Mikroalga Febico uprawiana jest w czystej, górskiej, źródlanej wodzie z Mt. Da-Wu. Hodowla znajduje się w nieskazitelnie czystym środowisku, którego obszar znajduje się pod stałym światłem słonecznym.

Temperatura

Średnia roczna temperatura wynosi około 25 C. Jest to idealne i najpiękniejsze miejsce do uprawy Spiruliny i Chlorelli.

Jakość

Kontrola jakości na każdym etapie hodowli, a później produkcji sprawia, że dostarczamy produkty tylko najwyższej jakości, które gwarantują 100% zadowolenie milionów naszych klientów.

Liczne certyfikaty


notary5

Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikat HACCP, ISO 22000 oraz GMP. Posiadamy wiele patentów na Tajwanie, w tym na rozerwaną ścianę komórkową chlorelli, co sprawia, że jej biodostępność jest na najwyższym poziomie oraz patent w USA.

ISO 22000, HACCP Certyfikaty jakości

qual_6Microsoft Word - T99-145遠東藍藻FSMS-A4.doc

Certyfikat na pękniętą ścianę komórkową Chlorelli

qual_3

Certyfikat patent US Apogen®

qual_5

Specjalny preparat białkowy Spirulina posiada unikalne cechy nieruchomości przeciwwirusowych. Apogen® posiada certyfikat US Patent (6346408) i okazuje się być skuteczne w zapobieganiu infekcji i replikacji Enterovirus 71 i grypy typu A i B.

FEBICO opracowało szereg produktów Apogen® ze współpracy Chang Gung Medical School.